Serwis

Serwis

Każde urządzenie techniczne, często używane wymaga dodatkowej uwagi. Firma Mikatech zajmuje się naprawą, serwisem i konserwacją:
- systemów kamer,
- monitoringu,
- urządzeń alarmowych,
- urządzeń p.poż.,
- kontroli dostępu i czasu pracy,
- instalacji elektrycznej i domofonów.

1. Wypełnij
formularz

2. Wyślij
zgłoszenie

3. Przeczytaj
propozycje

4. Zaakceptuj
rozwiązanie

Zachęcamy do korzystania z usług naszego serwisu technicznego.
W zależności od potrzeb udostępniamy wiele wariantów serwisowych.
Zapewniamy 24 godzinny serwis techniczny
Aby zamówić serwis techniczny prosimy o wypełnienie formularza.

Naprawa, serwis i konserwacja systemów monitoringu, CCTV, kamer, rejestratorów

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem systemów monitoringu, CCTV, kamer, rejestratorów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez naszych specjalistów sprawia, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Naprawa, serwis i konserwacja instalacji elektrycznej

Zasilanie to podstawa działania każdego urządzenia elektronicznego. Każda awaria systemu zasilania przekłada się na niepoprawną i niestabilną pracę urządzeń. Oferujemy przeprowadzenie fachowych oraz rzetelnych napraw systemów zasilania.

Naprawa, serwis i konserwacja systemów alarmowych i ppoż

System alarmowy i przeciwpożarowy musi działać na najwyższym poziomie. Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń ostrzegawczych, dzięki czemu serwisowane w naszym serwisie urządzenia działają w pełni satysfakcjonująco.

Naprawa, serwis i konserwacja kontroli dostępu

Poprawna praca systemu kontroli dostępu pozwala na zminimalizowanie ryzyka wejścia nieuprawnionej osoby na teren objęty nadzorem. Serwisując regularnie system kontroli dostępu masz pewność, że nikt nieuprawniony nie dostanie się do obiektu.

Naprawa, serwis i konserwacja domofonów i wideodomofonów

Domofony i widedomofony jak wiele innych urządzeń często się psują i wymagają naprawy. Szczególnie w domach rodzinnych, gdzie korzystanie z tego urządzenia jest bardzo częste. Bez względu na rodzaj domofonu gwarantujemy, że naprawa domofonu zostanie szybko zakończona.