System kontroli czasu pracy, systemy rejestracji czasu pracy, kontrola czasu pracy

Strona główna / Oferta / Kontrola dostępu i czasu pracy

Systemy kontroli dostępu i rejestratory czasu pracy

Systemy kontroli dostępu oraz nadzoru czasu pracy w ostatnim czasie zyskały ogromną popularność. Umożliwiają nam bowiem precyzyjną weryfikację osób przebywających na obiekcie objętym ochroną systemu. Pozwala na odpowiednie zaprogramowanie, kto i w jakim czasie może przebywać w wyznaczonym miejscu. Dzięki wykorzystaniu kontroli dostępu możemy szczelnie odgrodzić nasze ważne pomieszczenia od osób niepowołanych. Nie musimy się przejmować nawet budynkami, które posiadają wiele pięter i pomieszczeń ponieważ pracownik może mieć dostęp tylko do przewidzianych przez nas pomieszczeń. Z kolei osoba, która karty dostępu nie posiada – nie przekroczy żadnych drzwi z gdzie został zainstalowany systemem kontroli dostępu.

Trzeba mieć jednak świadomość, że projektowanie systemu kontroli dostępu jest bardzo nieregularne i wymaga szczegółowych planów. Możemy zliczać tylko liczby wejść lub weryfikować zarówno wejścia jak i wyjścia. System pozwoli nam na dokładne zebranie informacji o danym pracowniku – czyli ile czasu przebywał w miejscu pracy. Profesjonalna instalacja kontroli dostępu w firmie przyniesie same korzyści – pozwoli na weryfikację wchodzących i wychodzących osób, natomiast np. do serwerowni pozwoli na wejście tylko osobom, które posiadają do tego uprawnienie. Uprawnienia z kolei może nadawać tylko administrator tego systemu. Nasze doświadczenie w instalacji systemu kontroli dostępu nauczyło nas korzystać tylko ze sprawdzonych marek urządzeń – np. Roger (więcej informacji na http://www.roger.pl )

Wycena systemu alarmowego za darmo !

Nawiązując współpracę z nami zyskujesz:

  • 2 lata gwarancji na wybrane, markowe produkty,
  • wsparcie techniczne w czasie i po zakończeniu okresu gwarancyjnego,
  • system pomocy online,
  • indywidualny i profesjonalny dobór elementów systemu monitoringu,
  • bezpłatne analizy i konsultacje,
  • wyceny z dojazdem do klienta,
  • urządzenia zastępcze w przypadku powstania awarii.

Pamiętaj !

Nie powierzaj swojego bezpieczeństwa amatorom. Skorzystaj z usług montażowych naszej firmy, która oferuje najnowsze rozwiązania na rynku, których bezawaryjność ma kluczowe znaczenie. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i bogate doświadczenie.

Instalacje kontroli dostępu. Umów się !

Pamiętaj - Montaż systemu z gwarancją usługi!

Jeśli chcesz szybko umówić się na instalację kontroli dostępu, uzupełnij formularz kontaktowy! A my skontaktujemy się z Tobą!
Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, małych firm jak i dużych oraz administracji na terenie całej Polski.

Napisz do nas i powiedz, czego potrzebujesz:

Zleć profesjonalny montaż lub serwis w Twojej firmie lub domu:

Michał Cieszyński